krążki ścierne

Krążki ścierne do drewna

Oferujemy krążki ścierne do drewna, które działają na zasadzie papieru ściernego. Umożliwiają dokładne szlifowanie drewna, ale nie tylko. Świetnie sprawdzają się również do metalu, szpachli czy innych tworzyw sztucznych. Wykorzystywane są za pomocą narzędzi elektrycznych, najczęściej szlifierki, wiertarki bądź cykliniarki. Produkty zapewniają wydajną obróbkę zarówno zgrubną, jak i wykończeniową. Za pomocą krążków ściernych możliwe jest także usuwanie starych powłok lakierniczych, w związku z czym przydają się one podczas różnych prac remontowych i budowlanych.

Zastosowanie krążków ściernych na rzep

Krążki ścierne na rzep mocuje się do specjalnego dysku w elektronarzędziach. Są one wygodne w użyciu i umożliwiają uzyskanie niesamowitych efektów. Dysk, na którym się znajdują, umieszcza się w szlifierce czy wiertarce. Dzięki czemu możliwe jest komfortowe obrabianie różnych metali w dowolny sposób. Krążki ścierne na rzep zazwyczaj występują w średnicy 125 mm, cieszą się one największym zainteresowaniem. Poza tym oferowane są także w innych rozmiarach, dzięki czemu każdy może dopasować je do własnych potrzeb i oczekiwań.

Niekiedy produkty tego rodzaju mogą być wykorzystywane nawet jako wsparcie gąbek polerskich, ponieważ krążki ścierne o niewielkich średnicach sprawdzają się doskonale do obrabiania małych powierzchni, np. przy polerowaniu lamp samochodowych. Akcesoria cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno do użytku prywatnego, jak i profesjonalnego. Liczne zalety sprawiają, że jak najbardziej warto się w nie wyposażyć. Zachęcamy do zakupu, a w razie pytań do kontaktu.

Liczba produktów: 18

Pokazano 1-15 z 18 pozycji

Aktywne filtry

close Koszyk

Rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło