Odzież ochronna

Odzież ochronnajest bardzo istotnym elementem bezpieczeństwa i higieny pracy, dlatego zdecydowaliśmy wprowadzić do sprzedaży kombinezony marki Dupont, które zapewniają kompleksową ochronę na wysokim poziomie. W naszej ofercie znajdziesz kombinezony o szerokim spektrum zastosowań, przeznaczone do użytku zarówno w branży przemysłu chemicznego, biologicznego, motoryzacyjnego, jak i medycynie, farmaceutyce, czy pracach remontowych i wielu innych. Odzież z naszej oferty zapewni poziom ochrony dostosowany do Twoich potrzeb. Przekonaj się sam!

Funkcje kombinezonów ochronnych BHP

Kombinezony ochronne BHP zostały stworzone w celu zwiększenia ochrony osób, które wykonują niebezpieczne czynności podczas swojej pracy. Niekiedy są one zakładane na ubrania osobiste lub całkowicie zastępują odzież pracownika. Ich głównym celem jest zabezpieczenie przed różnymi czynnikami, stanowiącymi zagrożenie dla zdrowia lub nawet życia. Wśród takich czynników zazwyczaj znajdują się chemiczne, biologiczne, mechaniczne czy termiczne oraz wiele innych. Nic więc dziwnego, że te elementy cieszą się tak dużym zainteresowaniem w różnych gałęziach przemysłu.

Kombinezony ochronne BHP jednorazowe czy wielokrotnego użycia?

Dostępne są zarówno kombinezony ochronne BHP jednorazowe, jak i wielokrotnego użycia. Bardzo ważne jest ich odpowiednie dopasowanie do charakteru wykonywanej pracy i związanych z nią niebezpieczeństw. Pierwsze z nich zapewniają ochronę przed związkami chemicznymi, pyłem czy różnymi substancjami. Z tego powodu są chętnie wykorzystywane w zakładach lakierniczych. Umożliwiają zabezpieczenie przed kontaktem ze stężonymi związkami organicznymi oraz roztworami soli. Gwarantują kompleksową ochronę, oczywiście o ile są odpowiednio założone. Ponadto wpływają na komfort pracy.

Z kolei kombinezony ochronne BHP wielokrotnego użycia zazwyczaj stanowią formę ubrania roboczego. Mają one za zadanie w pełni chronić pracownika. Sprawdzają się w pomieszczeniach, gdzie panują niskie temperatury. Przydają się nie tylko w warsztatach samochodowych i lakierniczych, ale również w przemyśle spożywczym oraz chłodniczym. Poza tym polecane są w branże chemicznej i różnych laboratoriach. Ich stosowanie wiąże się z licznymi zaletami.

Liczba produktów: 4

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

close Koszyk

Rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło