gąbki polerskie

W naszym asortymencie dostępne są gąbki polerskie, za pomocą których można poprawić wygląd lakieru samochodowego. Dzięki nim możliwe jest przywrócenie niesamowitego blasku auta. Stosuje się je zarówno w przypadku nowych, jak i starszych pojazdów. Gąbki polerskie przynoszą niesamowite efekty, jeśli są używane z odpowiednio dopasowanymi środkami polerskimi. Ich zadaniem jest usunięcie powłoki lakierniczej, tym samym pozbycie się wszelkich rys i innych defektów powstałych na karoserii auta oraz oczywiście przywrócenie połysku.

Dostępne są różne twardości tych produktów, właśnie na podstawie tego należy je dopasować do past polerskich do samochodu. Dobranie pasujących do siebie artykułów umożliwia osiągnięcie zamierzonych efektów. Dobrym wyborem są również uniwersalne akcesoria, ponieważ okazują się odpowiednie do większości produktów.

Różne twardości gąbek polerskich

Do produkcji gąbek polerskich często wykorzystywana jest pianka poliuretanowa. Produkty różnią się twardością, ale także wielkością i kształtem. Każdy więc może dopasować artykuł odpowiedni dla swoich potrzeb, co zapewni osiągnięcie lepszych rezultatów. Największym zainteresowaniem cieszą się gąbki polerskie o średniej twardości, są one najbardziej uniwersalne. Pozwalają na usunięcie większości zarysowań oraz innych uszkodzeń powstałych na lakierze samochodowym. Świetnie sprawdzają się również do idealnego wykańczania powłoki lakierniczej.

Twarde gąbki polerskie są odpowiednie do likwidowania głębokich i sporych rozmiarów defektów. Po ich zastosowaniu warto wykonać polerowanie końcowe. Natomiast gąbki o miękkiej twardości najlepiej sprawdzają się do wykończenia lakieru, by uzyskać niesamowity połysk.

Liczba produktów: 1

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

close Koszyk

Rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło