pasty i mleczka polerskie

Pasty polerskie do samochodu

W naszej ofercie dostępne są wysokiej jakości pasty polerskie do samochodu. Dzięki tym preparatom możliwe jest odzyskanie dawnego, świetnego wyglądu auta. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na ich stosowanie. Są to środki wyróżniające się uniwersalnym zastosowaniem. Przede wszystkim przydają się do usuwania rys powstałych na lakierze. Za pomocą pasty polerskiej do lakieru samochodowego możliwe jest zlikwidowanie różnych uszkodzeń, do których doszło na skutek zaczepienia twardym przedmiotem o auto czy najechaniem na słupek. Niekiedy zarysowania powstają nawet podczas bezpiecznej jazdy, niektóre z nich są naprawdę nieuniknione, dlatego nasze produkty cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Pasty polerskie można stosować na mokro.

Skład past polerskich do lakieru samochodowego

W sklepie znajdziesz podstawowe produkty, odpowiednie do większości pojazdów. W składzie past polerskich do lakieru samochodowego znajdują się delikatne mleczko, ochronny wosk, a także barwiący pigment. Wszystkie te składniki mają bardzo duże znaczenie i są potrzebne, by produkt mógł odpowiednio zadziałać. Ich połączenie umożliwia szybkie i skuteczne usunięcie wszelkich zabrudzeń oraz pogłębienie koloru lakieru auta. Zastosowanie preparatów sprawia również, że na karoserii powstaje specjalna powłoka, zabezpieczająca przed powstawaniem zarysowań czy innych uszkodzeń.

Jak dobrać pastę polerską do metalu?

W asortymencie mamy m.in. pasty polerskie do metalu. Produkowane są one z wysokiej jakości składników, duże znaczenie odgrywają przede wszystkim mikroproszki polerskie charakteryzujące się różną gradacją oraz roztwory oleju wykorzystywanego jako nośnik. Obecność tych elementów sprawia, że za pomocą preparatów możliwe jest dokładne polerowanie i nabłyszczanie lakieru samochodowego. Każdy może uzyskać efekt zgodny z indywidualnymi oczekiwaniami, niektórym zależy bowiem na wstępnym polerowaniu, a innym na wysokiej jakości połysku.

Pasty polerskie do metalu są lepkie i łatwe w rozprowadzaniu. Ponadto cechuje je duża wydajność, starczają więc na długo. Jeśli masz wątpliwości związane z wyborem odpowiedniego produktu dla swoich potrzeb, skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy i pomożemy znaleźć właściwą pastę.

Jak działa mleczko polerskie do samochodu?

Wśród naszej oferty na uwagę zasługuje również mleczko polerskie do samochodu. Ten środek także pozwala utrzymać karoserię w idealnym stanie i przywrócić jej dawny wygląd. Preparat jest przeznaczony do polerowania zarówno starych, zniszczonych powierzchni, jak i nowych, które wymagają tylko delikatnej poprawy. To, co wyróżnia mleczko do polerowania lakieru samochodowego, to duża wydajność. Przy normalnym użytkowaniu produkt starczy na bardzo długo, stanowi więc dużą oszczędność pieniędzy. Mleczko najlepiej nanieść na gąbkę lub miękką ściereczkę, a następnie dokładnie polerować nim powierzchnię za pomocą kolistych ruchów.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. mleczko polerskie 3M Perfect-It Fast Cut Plus, czyli skuteczny środek polerski. Jest on drobnoziarnisty, co pozwala uzyskać niesamowite efekty. Polecamy jego stosowanie nie tylko w przypadku, gdy chcesz poprawić wygląd swojego auta, by bardziej Ci się podobało, ale również przed próbą sprzedaży samochodu. Zastosowanie mleczka może znacznie zwiększyć szanse na szybką i satysfakcjonującą dla obu stron transakcję.

Liczba produktów: 6

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

close Koszyk

Rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło