maski i półmaski

Ochronne maski lakiernicze

Stosowanie ochronnych masek lakierniczych jest bardzo istotne, ponieważ zabezpieczają one przed przedostawaniem się cząsteczek aerozoli. Wiele lotnych związków znajduje się w lakierach samochodowych. Są one silnymi toksynami zagrażającymi narządom wewnętrznym i ogólnie zdrowiu. Dlatego tak ważna jest ochrona przed nimi, którą umożliwiają właśnie odpowiednio dopasowane ochronne maski lakiernicze. W naszym sklepie znajdziesz ich duży wybór. Dzięki nim zadbasz o własne bezpieczeństwo. Bardzo istotna jest również ochrona słuchu, więc polecamy także nauszniki ochronne BHP.

Zalety pełnotwarzowych masek przeciwpyłowych

Pełnotwarzowe maski przeciwpyłowe zapewniają wysoką ochronę podczas lakierowania. Stanowią doskonały wybór dla alergików, ale nie tylko. Są często wybierane przez osoby, którym zależy na jak najlepszej ochronie zdrowia. Poza tym uniemożliwiają pobrudzenie się w trakcie wykonywanej pracy. Ich stosowanie nie jest jednak komfortowe. Należy się do nich przyzwyczaić, ale często warto to zrobić dla własnego bezpieczeństwa. Dlatego pełnotwarzowe maski ochronne cieszą się dużym zainteresowaniem. Są chętnie wybierane przez osoby świadome licznych zagrożeń wynikających z pracy lakiernika.

Kiedy przydają się półmaski lakiernicze?

Dobrym wyborem są również półmaski lakiernicze, które zabezpieczają dolną część twarzy. Zapewniają wysoką ochronę dróg oddechowych, ale pozostawiają odsłonięte oczy. Właśnie to odróżnia je od pełnotwarzowych produktów. Półmaski są wygodniejsze w użyciu, zapewniają większy komfort, co wpływa na ich popularność. Swoboda pracy ma ogromne znaczenie dla wielu osób. Dużą zaletą tych artykułów jest również to, że umożliwiają noszenie okularów korekcyjnych podczas lakierowania.

Liczba produktów: 5

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

close Koszyk

Rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło