Ochrona słuchu

Nauszniki ochronne BHP

Zachęcamy do zapoznania się z bardzo ważną częścią naszej oferty – nauszniki ochronne BHP to środki ochrony indywidualnej. Ich głównym celem jest zabezpieczanie słuchu podczas dużego hałasu. Ochrona narządu słuchu jest bardzo ważna, szczególnie w niektórych zawodach. Oferowane przez nas nauszniki są zbudowane z czasz tłumiących, obejmujących małżowiny uszne. Przylegają one do głowy, co jest możliwe za pomocą specjalnych uszczelniaczy. Materiałem wygłuszającym dźwięk, stosowanym do produkcji nauszników ochronnych BHP, jest najczęściej pianka wykonana ze sztucznego tworzywa.

Dostępne są różne modele nauszników ochronnych BHP. Niektóre z nich można nosić na szczycie głowy, a inne z tyłu lub pod brodą. Konkretny rodzaj produktu należy dopasować do środowiska pracy, a także do indywidualnych preferencji. W naszym sklepie dostępne są także gotowe zestawy, składające się z nauszników oraz hełmu ochraniającego głowę.

Kiedy przydają się nauszniki ochronne przeciwhałasowe?

Nauszniki ochronne przeciwhałasowe są najczęściej wykorzystywane przy wysokim natężeniu hałasu. Z tego powodu przydają się osobom pracującym na budowie, płycie lotniska czy przy wycince drzew. Ponadto są odpowiednim zabezpieczeniem dla pracowników służb drogowych. Przydają się wszędzie tam, gdzie panuje bardzo duży hałas. Dzięki nim można zadbać o własne zdrowie, dlatego warto je stosować, nawet gdy nie są wymagane na danym stanowisku pracy. Jeśli czujesz taką potrzebę, używaj wysokiej jakości nauszników ochronnych przeciwhałasowych. Wpływają bowiem pozytywnie na słuch i pozwalają uniknąć związanych z nim problemów.

Liczba produktów: 10

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

close Koszyk

Rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło