krążki polerskie

W naszym sklepie dostępne są krążki polerskie od znanych producentów, w związku z czym jak najbardziej możesz liczyć na ich wysoką jakość. Są to akcesoria tworzone z filcu naturalnego, do ich produkcji nie używa się sztucznych domieszek. Wyróżniają się odpornością na ścieranie, ponadto charakteryzuje je twardość oraz elastyczność. Dzięki temu możliwe jest ich idealne dopasowywanie do obrabianej powierzchni.

Nowoczesna produkcja krążków polerskich umożliwia wykończenie tych akcesoriów w taki sposób, że podczas ich stosowania nie zostaną żadne ślady na polerowanej powierzchni. Po skończeniu pracy nie musisz się obawiać o pozostałości mikrowłókien.

 

Możliwości zastosowania krążków polerskich

Krążki polerskie, jak wskazuje nazwa, służą do polerowania różnych powierzchni. Można je stosować w przypadku metali, szkła, kamienia, drewna, stali szlachetnej czy tworzywa sztucznego oraz wielu innych materiałów. Szerokie możliwości zastosowania tych produktów powodują, że tak wiele osób decyduje się na ich zakup. Umożliwiają one szybkie i skuteczne likwidowanie różnych uszkodzeń, np. zarysowań. Prowadzą do wygładzenia powierzchni, a niekiedy nawet stworzenia lustrzanego połysku. Dzięki temu znacznie się poprawia wygląd obrabianych materiałów.

Liczba produktów: 3

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

close Koszyk

Rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło