włókniny ścierne

Włóknina ścierna do matowania

Jednym z produktów, który cieszy się dużym zainteresowaniem w naszej ofercie, jest włóknina ścierna do matowania. To wysokiej jakości produkt, mający ogromny wpływ na jakość szlifowania. Jest materiałem szlifierskim, wyróżniającym się sprężystą formą. Do jej produkcji wykorzystuje się połączenia syntetycznych, niesplecionych włókien. Charakteryzują się one dużą wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia. Po naciśnięciu włóknina ścierna szybko powraca do swojego pierwotnego kształtu. Konstrukcja produktu jest trójwymiarowa, w związku z czym możliwa jest obróbka różnych powierzchni. W trakcie szlifowania nie dochodzi do przegrzewania materiału, co też ma bardzo duże znaczenie.

Włóknina ścierna do drewna i nie tylko

Szerokie możliwości zastosowania produktu sprawiają, że cieszy się on tak dużym zainteresowaniem. Włóknina ścierna może być stosowana wyłącznie do matowania powierzchni przed malowaniem. Wykorzystywana jest również w trakcie obróbki, tuż zaraz po wstępnym oczyszczeniu powierzchni za pomocą materiałów nasypowych wyróżniających się grubszą ziarnistością. Zazwyczaj jednak artykuł używa się na etapie wykończeniowym. Umożliwia to przybranie różnych postaci obrabianych materiałów.

Włóknina ścierna świetnie sprawdza się do drewna, ale nie tylko. Może być stosowana również w przypadku stali, metalu, aluminium czy miedzi. Ponadto bardzo chętnie jest wykorzystywana do polerowania stali nierdzewnej – dzięki niej możliwe jest nawet uzyskanie niepowtarzalnego efektu satyny. Aby powierzchnia jeszcze lepiej się prezentowała, można użyć pasty polerskiej do samochodu. Taki preparat pozwala uzyskać bowiem efekt lustra.

Liczba produktów: 5

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

close Koszyk

Rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło