szpachle i podkłady

Szpachle samochodowe

Polecamy dostępne w naszym sklepie szpachle samochodowe, pozwalające na szybkie i skuteczne pozbycie się uszkodzeń powstałych w karoserii. Takie ubytki w lakierze nie oznaczają konieczności poważnej naprawy auta czy jego wymiany na nowy model. Jak najbardziej można spróbować wypełnić i zatuszować większość defektów za pomocą szpachli samochodowych. Sprawdzają się one zarówno w trakcie napraw karoserii, jak i podczas różnych prac wykończeniowych.

Szpachle samochodowe są łatwe w rozprowadzaniu, całkowicie się utwardzają i wykazują odporność na działanie wielu niekorzystnych czynników, do których zalicza się m.in. kwasy czy rozpuszczalniki. Duży wybór tych mas sprawia, że każdy może dopasować produkt odpowiedni dla swoich potrzeb. Podczas zakupu szpachli do samochodu kieruj się przede wszystkim rodzajem podłoża, do jakiego chcesz ją zastosować. Ponadto weź pod uwagę czas schnięcia środka.

Wypełniające podkłady akrylowe a epoksydowe

W naszym sklepie znajdziesz m.in. wypełniające podkłady akrylowe, które mają świetne właściwości antykorozyjne. Ponadto wyróżniają się tym, że są szybkoschnące i łatwe w szlifowaniu. Doskonale nadają się w celu wyrównania powierzchni szpachlowanych, a także starych powłok lakierniczych. Cechuje je także świetna przyczepność do różnych powierzchni. Do tego rodzaju środków można używać wiele farb oraz lakierów.

Z kolei wypełniające podkłady epoksydowe to jednoskładnikowe preparaty wykorzystywane zarówno do konserwowania, jak i zabezpieczania różnych powierzchni metalowych. Są one rzadziej stosowane niż środki akrylowe, ale okazują się nieocenione w wielu sytuacjach. Dzięki ich składnikom możliwe jest nakładanie tych produktów bezpośrednio na blachę, aluminium czy stal ocynkowaną.

Liczba produktów: 8

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

close Koszyk

Rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło