Środki higieny osobistej

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz środki higieny osobistej, które przydają się podczas wykonywania wielu czynności. Dzięki nim można zadbać zarówno o komfort, jak i bezpieczeństwo pracy. Każdy pracodawca powinien zapewnić je swoim pracownikom. Warto się w nie wyposażyć również indywidualnie. Do podstawowych środków higieny osobistej zalicza się ręczniki, mydło, papier toaletowy, pastę BHP, a także krem do rąk. Dobrym pomysłem jest stosowanie artykułów wyróżniających się wysoką jakością składników zastosowanych do produkcji. Takie środki znajdziesz w naszym sklepie. Są one bezpieczne dla ciała.

Jakie środki higieny osobistej oferujemy?

Wśród oferowanych przez nas środków higieny osobistej znajdziesz m.in. zieloną pastę do mycia. Jest to produkt przeznaczony do czyszczenia silnie zabrudzonych dłoni. W związku z tym przydaje się głównie podczas pracy w warsztacie samochodowym, ale nie tylko. Warto mieć ją wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko zanieczyszczenia rąk. Zielona pasta do mycia świetnie radzi sobie z różnymi zabrudzeniami. Skutecznie usuwa z ciała farby, lakiery, a nawet silikony.

Stosowanie tego produktu jest jak najbardziej bezpieczne dla zdrowia. Nie wpływa negatywnie na stan skóry. Pasta wyróżnia się wydajnością, dzięki czemu starcza na długo. Stanowi więc dużą oszczędność pieniędzy. Znajdujące się w niej cząsteczki pestek brzoskwini ułatwiają usuwanie nawet mocnych i trwałych zanieczyszczeń. W składzie tego produktu znajdują się również delikatne substancje myjące oraz pielęgnujące, które skutecznie chronią skórę dłoni. Wypróbuj ten profesjonalny środek higieny osobistej i przekonaj się, że zachowanie czystych rąk może być proste, nawet po pracy w warsztacie.

Liczba produktów: 1

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

close Koszyk

Rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło