filtry, pochłaniacze i obudowy

Pochłaniacze do masek przeciwgazowych

Oferujemy wysokiej jakości pochłaniacze do masek przeciwgazowych. Są to produkty niezbędne dla wielu osób, dlatego przygotowaliśmy ich duży wybór. Wszyscy klienci mogą więc dopasować odpowiedni artykuł dla swoich potrzeb oraz preferencji. Pochłaniacze tego rodzaju to części masek filtracyjnych, czyli przeciwgazowych. Polegają na oczyszczaniu wdychanego powietrza i usuwaniu z niego trujących substancji, a także substancji promieniotwórczych czy biologicznych. Pochłaniacze do masek przeciwgazowych zazwyczaj składają się z warstw sorbentów, a także specjalnego filtra przeciwdymnego, nazywanego filtropochłaniaczem.

W jakim celu stosuje się pochłaniacze do masek przeciwgazowych?

Najważniejszą zaletę pochłaniaczy do masek przeciwgazowych stanowi to, że zabezpieczają one przed działaniem szkodliwych substancji. Produkty tego rodzaju gwarantują skuteczną i wysoką ochronę m.in. przed gazem, parami organicznymi, nieorganicznymi oraz kwaśnymi. Dostępne w naszym sklepie artykuły są bardzo skuteczne, a co więcej wygodne w stosowaniu. W żaden sposób nie utrudniają pracy, wręcz przeciwnie. Używanie ich jest bardzo korzystne dla zdrowia i bezpieczeństwa.

Filtrowanie potencjalnie szkodliwych substancji to duży atut pochłaniaczy do masek przeciwgazowych. Podstawowe modele są wyposażone w standardowy gwint, który pasuje do większości wielofunkcyjnych masek, a także urządzeń różnych producentów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie problemów z wyborem odpowiedniego artykułu, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy wątpliwości i podpowiemy, który pochłaniacz sprawdzi się najlepiej dla danych potrzeb.

Liczba produktów: 15

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

close Koszyk

Rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło