Co zawierają w swoim składzie mleczka polerskie?

person Posted By: Ignacy Gołąb On:

Mleczka polerskie są stosowane do ochrony, a także poprawy wyglądu lakieru samochodowego. Są to wysokiej jakości produkty, dzięki którym można usuwać rysy powstałe na powierzchni karoserii. Składają się głównie z reaktywnych polimerów oraz środków przeznaczonych do polerowania, wykazujących odporność na różne czynniki zewnętrzne. Połączenie składników pozwala skutecznie usuwać zanieczyszczenia oraz uszkodzenia. Sprawdź więcej informacji na temat mleczek polerskich.

Czym są mleczka polerskie?

Mleczka polerskie to specjalnie opracowane produkty, które służą do usuwania brudu, zanieczyszczeń i innych zabrudzeń z powierzchni lakieru samochodowego. Pomagają one również przywrócić połysk karoserii poprzez wypełnienie wszelkich zarysowań lub pozostałych uszkodzeń. Aktywne składniki znajdujące się w mleczkach zazwyczaj obejmują rozpuszczalniki, smary i materiały ścierne. Rozpuszczalniki rozbijają wszelkie zanieczyszczenia na lakierze, podczas gdy smary zmniejszają tarcie i zapobiegają uszkodzeniu powierzchni, a materiały ścierne wypełniają rysy, przywracając połysk lakieru.

Skład chemiczny mleczek polerskich

Samochodowe mleczka do polerowania lakieru zawierają wiele substancji chemicznych, które współpracują w celu oczyszczenia i ochrony powierzchni karoserii. Zapewniają ochronę przed promieniami UV, brudem i innymi zanieczyszczeniami, a także zapewniają błyszczące wykończenie. Dzięki nim możliwe jest również usunięcie zarysowań i innych skaz powstałych na lakierze. Ponadto mleczka są wykorzystywane w celu likwidowania brudów i tłuszczów, przyklejonych do powierzchni. Po wypolerowaniu auta za pomocą mleczka znacznie lepiej się ono prezentuje. Czynność można wykonywać zarówno w przypadku nowych, jak i używanych pojazdów. Doskonale sprawdza się ona przed wystawieniem samochodu na sprzedaż, aby poprawić jego wygląd.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
close Koszyk

Rejestracja

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło